Sepette Ürün Bulunmuyor!
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Kırmızı Kız Kulesi Tablo
  3 Parçalı Kırmızı Kız Kulesi Tablo Ortaköy  - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlanacak ..
  89.90 TL
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Tablo - Mavi Kız Kulesi
  3 Parça Mavi İstanbul Kanvas Tablo Kalitesi -Bu ürün pamuklu tuval bezi (kanvas) üzerine yüksek kaliteli baskıdır. Baskı kalitesi birinci sınıftır. (Ucuz vinil bez kullanılmaz. ) -Baskı sonrasında tuval’in gerildiği ahşap kasnak yüksekliği küçük ebatlarda “3 cm” dir. -Ürünü kutusundan çıkartarak..
  89.90 TL
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Tablo - Sarı Kız Kulesi
  3 Parçalı Sarı Kız Kulesi Tablo Kalitesi -Bu ürün pamuklu tuval bezi (kanvas) üzerine yüksek kaliteli baskıdır. Baskı kalitesi birinci sınıftır. (Ucuz vinil bez kullanılmaz. ) -Baskı sonrasında tuval’in gerildiği ahşap kasnak yüksekliği küçük ebatlarda “3 cm” dir. -Ürünü kutusundan çıkartarak ..
  89.90 TL
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Tablo - Yeşil Kız Kulesi
  3 Parçalı Yeşil Kız Kulesi Tablo Kalitesi -Bu ürün pamuklu tuval bezi (kanvas) üzerine yüksek kaliteli baskıdır. Baskı kalitesi birinci sınıftır. (Ucuz vinil bez kullanılmaz. ) -Baskı sonrasında tuval’in gerildiği ahşap kasnak yüksekliği küçük ebatlarda “3 cm” dir. -Ürünü kutusundan çıkartarak..
  89.90 TL
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Tablo - Ortaköy
  3 Parça Ortaköy İstanbul Kanvas Tablo Kalitesi -Bu ürün pamuklu tuval bezi (kanvas) üzerine yüksek kaliteli baskıdır. Baskı kalitesi birinci sınıftır. (Ucuz vinil bez kullanılmaz. ) -Baskı sonrasında tuval’in gerildiği ahşap kasnak yüksekliği küçük ebatlarda “3 cm” dir. -Ürünü kutusundan çıkart..
  89.90 TL
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Tablo - Osmanlı Arması
  3 Parçalı Osmanlı Arması Tablo Kalitesi -Bu ürün pamuklu tuval bezi (kanvas) üzerine yüksek kaliteli baskıdır. Baskı kalitesi birinci sınıftır. (Ucuz vinil bez kullanılmaz. ) -Baskı sonrasında tuval’in gerildiği ahşap kasnak yüksekliği küçük ebatlarda “3 cm” dir. -Ürünü kutusundan çıkartarak d..
  89.90 TL

Parçalı Modern Tablolar

Parçalı Modern Tablolar

Parçalı Tablolar ve Parçalı Tablo Saatler Sayfasında 3-4-5 Parçalı Salon Tabloları ve Saatleri, Yatak Odası Tablo ve Saatleri ile Ofis Tablo Saatleri,  Oturma Odası Tabloları ve Saatlerini bulabilirsiniz. En güzel parçalı tabloların yüksek kalitede hazırlanmış örneklerinin bulunduğu bu kategoride bir çok diğer alt kategoriyede ulaşarak arzuladığınız tabloyu daha kısa sürede bulabilirsiniz. Alt kategorilerde ; 2 parçalı tablolar ve 2 parçalı tablo saatler, 3 parçalı tablolar ve 3 parça tablo saatler, 4 parça tablo ve 4 parçalı tablo saatler, 5 parça tablolar ve 5 parçalı tablo saatler ve diğerleri...

Bu ürünleri kredi kartınana 2-12 taksit ile alabileceğiniz gibi,Havale/EFT ve Kapıda Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit Ödeme ile de satın  alabilirsiniz.

//
Göster:
Sırala:
3 Parçalı Ortaköy Tablo Saat  Modelini - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 c..
89.90 TL
4 Parçalı İstanbul Tasarım Tablo Saat ;  Binlerce Farklı Tasarım ve Desen Tablo ve Saatler... Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Tablolar ile Renklensin...Daha Fazlası Parçalı Tablolar Premium Seri'de 1..
74.90 TL
2 Parçalı Gossip Girl Tablo Dekorasyoni Farkıyla...Diğer Parçalı Tablo ve Saat Modellerinede Bakmayı Unutmayın... 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlan..
64.90 TL
2 Parçalı Kırmızı Kız Kulesi Kanvas Tablo...Bu Tablonun Saatli olanı 2 Parçalı Tablo Saatler Kategorisinde Sizleri Bekliyor. Tüm tablolarımızı kredi kartı, havele/eft ve kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş ü..
64.90 TL
2 Parçalı Nazar Boncuğu Tablo Saatin Tek Parçalı Tablo Saati Olarak Almak İsterseniz Sizi Dekorastif-Tasarım Tablo Saatler Kategorisinde Bekliyor... 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Ke..
59.90 TL
2 Parçalı Tablo - Cool Couple
2 Parçalı Tablo - Cool Couple...Bu Tablonun Saatli olanı 2 Parçalı Tablo Saatler Kategorisinde Sizleri Bekliyor. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlana..
64.90 TL
3 Parçalı İstanbul Galata Tablo Saati
3 Parçalı İstanbul Galata Modelini  3 Parçalı Olarak En Beğenilen  Modellerimizdendir. 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kan..
89.90 TL
3 Parçalı Marilyn Monroe Tabloları 01 -  3 farklı resimden oluşan bu Tablo Seti duvarda farklı asarak başbaşka dizaynlar elde edebilirsiniz.  1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şas..
89.90 TL
3 Parçalı Modern Kırmızı İstanbul Tablo Saat
3 Parçalı Modern Kırmızı Kız Kulesi Tablo Saat  Modelini - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kalite..
89.90 TL
4 Parçalı Çarklar Kanvas Tablo Saat  Modelini - 4 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı;&nbs..
74.90 TL
2 Parçalı Tablo  Audrey Hepburn & Marilyn Monroe Tablo - Bu iki ismin farklı tablo ve saatlerini görmek için lütfen Tablo Saatler kategorisinden Ünlülerin Saatleri Alt Kategorisine tıklayın.... 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek ..
59.90 TL
2 Parçalı Kelebekli Tablo Saat
2 Parçalı Kelebekli Tablo - Sürekli yenilenen modellerimiz ile  sadece kaliteli tablo saatler.... 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlanacak Şekild..
55.00 TL
3 Parçalı Marilyn Monroe Tabloları 02 -  3 farklı resimden oluşan bu Tablo Seti duvarda farklı asarak başbaşka dizaynlar elde edebilirsiniz.  1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şas..
89.90 TL
3 Parçalı Romance Tablo Saati
3 Parçalı Romance Modelini - . 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşa..
79.90 TL
4 Parçalı Gemi Kanvas Tablo Saat  Modelini - 4 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; ..
119.90 TL
5 Parçalı Santraç Kanvas Saat Tablo
Santraç 5 Parça Tablo;  Binlerce Farklı Tasarım ve Desen Tablo ve Saatler... Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Tablolar ile Renklensin...Daha Fazlası Parçalı Tablolar Premium Seri'de 1. Kalite Kanvas Kumaş ..
109.90 TL
İstiklal Caddesi 2 Parçalı Tablo Saat 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlanacak Şekilde İtalyan Tarzı Gerdirme - Resim Yan Kenarlarda Devam Ettiğinden Çerçev..
59.90 TL
2 Parçalı Vosvos Tablo Saat - Dekorasyoni.com Türkiye'nin En Yaratıcı Tasarımlarıyla Sizlerle; Tablo ve Saatlerin En Güzel Tasarımlara Dönüştüğü Tablo Saatlerimize Bakmayıda Unutmayın... 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Bask..
59.90 TL
2 Parçalı Tablo Saat - Siyah Beyaz Renk At
2 Parçalı Tablo Saat - Siyah Beyaz Atlı Tablo : 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlanacak Şekilde İtalyan Tarzı Gerdirme - Resim Yan Kenarlarda Devam Et..
64.90 TL
3 Parçalı Bloody Tree Tablo Modelini - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlı..
89.90 TL
4 Parçalı Harita Kanvas Tablo Saat  Modelini - 4 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; ..
119.90 TL
5 Parçalı Atlı Kanvas Saat Tablo
Atlı 5 Parça Tablo;  Binlerce Farklı Tasarım ve Desen Tablo ve Saatler... Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Tablolar ile Renklensin...Daha Fazlası Parçalı Tablolar Premium Seri'de 1. Kalite Kanvas Kumaş üze..
109.90 TL
Dekoratif Kelebekli Tablo
3 Parçalı Kanvas Tablolar -  Dekoratif Kelebekli Tablo - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kal..
89.90 TL
3 Parçalı Müzik Temalı Tablo - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlık..
89.90 TL
Tuğra - 2 Parçalı Tablo Saat
2 Parçalı Tablo Saat - Tuğra : 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlanacak Şekilde İtalyan Tarzı Gerdirme - Resim Yan Kenarlarda Devam Ettiğinden Çerçeves..
64.90 TL
2 Parçalı Çin Kiraz Ağacı Tablo Saat - Dekorasyoni.com Türkiye'nin En Yaratıcı Tasarımlarıyla Sizlerle; Tablo ve Saatlerin En Güzel Tasarımlara Dönüştüğü Tablo Saatlerimize Bakmayıda Unutmayın... 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kali..
59.90 TL
2 Parçalı Maske Tablo Dekorasyoni Farkıyla...Diğer Parçalı Tablo ve Saat Modellerinede Bakmayı Unutmayın... 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlanacak Ş..
64.90 TL
3 Parçalı Colors of Sky Kanvas Tablo Saat  Modelini - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Bask..
89.90 TL
4 Parçalı Atlı Kanvas Tablo Saat  Modelini - 4 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3..
119.90 TL
5 Parçalı Siyah Atlı Kanvas Saat Tablo
Siyah Atlı 5 Parça Tablo;  Binlerce Farklı Tasarım ve Desen Tablo ve Saatler... Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Tablolar ile Renklensin...Daha Fazlası Parçalı Tablolar Premium Seri'de 1. Kalite Kanvas Kum..
109.90 TL
Bloody Tree Kanvas Tablo
3 Parçalı Bloody Tree Tablo - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkt..
89.90 TL
1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlanacak Şekilde İtalyan Tarzı Gerdirme - Resim Yan Kenarlarda Devam Ettiğinden Çerçevesiz Modern Tarz;  Saatli Tüm Ürü..
59.90 TL
3 Parçalı Tree Kanvas Tablo Saat  Modelini - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3..
89.90 TL
4 Parçalı Atlı Kanvas Tablo Saat  Modelini - 4 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3..
119.90 TL
5 Parçalı Su Damlası At Kanvas Saat Tablo
Su Damlası 5 Parça Tablo;  Binlerce Farklı Tasarım ve Desen Tablo ve Saatler... Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Tablolar ile Renklensin...Daha Fazlası Parçalı Tablolar Premium Seri'de 1. Kalite Kanvas Kum..
109.90 TL
1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlanacak Şekilde İtalyan Tarzı Gerdirme - Resim Yan Kenarlarda Devam Ettiğinden Çerçevesiz Modern Tarz;  Saatli Tüm Ürü..
59.90 TL
Parçalı Tablolar - Gossip Girl 3 Parçalı Tablo - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı;&..
89.90 TL
2 Parçalı Sea Cafe Tablo Dekorasyoni Farkıyla...Bu Tablonun Saatli olanı 2 Parçalı Tablo Saatler Kategorisinde Sizleri Bekliyor. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Dev..
64.90 TL
3 Parçalı Gossip Girl Kanvas Tablo Saat  Modelini - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı;..
89.90 TL
4 Parçalı Günbatımı Tablo Saati ;  Binlerce Farklı Tasarım ve Desen Tablo ve Saatler... Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Tablolar ile Renklensin...Daha Fazlası Parçalı Tablolar Premium Seri'de 1. Kali..
89.90 TL
5 Parçalı Kanvas Saat Tablo 06
5 Parçalı Tablo 06;  Binlerce Farklı Tasarım ve Desen Tablo ve Saatler... Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Tablolar ile Renklensin...Daha Fazlası Parçalı Tablolar Premium Seri'de 1. Kalite Kanvas Kumaş üze..
109.90 TL
Parçalı Tablolar - Afrika Temalı 3 Parçalı Tablo - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı..
89.90 TL
 • Parçalı Tablo ve Saatler

   Tablo ve Saatin en güzel birleştiği  bir ilke öncülük eden ve ilk olma  özeliğini Dekorasyoni.com,  evinizin veya işyerinizin duvarlarını kendi tarzınıza göre süsleyebilmeniz için her dekorasyona uygun tablo üretmektedir.

  En iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler kullanılarak, el işçiliği ile üretilen tablo ve saatler ile Parçalı Tablolar kullanıma hazır halde adresinize teslim edilmektedir. Sitemizde tüm kullanılan görseller dekorasyoni.cm!a aittir. Herhangi bir kopyalama ve kullanımı izne bağlıdır.

 • İletişim

  • Cengiztopel Cad.
   N:140 Gaziosmanpaşa
  • 535 596 54 23
  • destekdekorasyoni@gmail.com
   destek@dekorasyoni.com
 • Mesaj Gönder




 • Facebook