Sepette Ürün Bulunmuyor!
 • Hadiyelikler
  El Yapımı Semazen Tablosu (Papirüs Kağıda)
  Papirüse El Yapımı Semazen Tablosu Papirus, bir su bitkisinin gövdesinden hazırlanan özel bir kağıdın adıdır. Eski Mısırlılar ile başlayan ve Roma zamanın da devam eden bu kağıt yerini M.S. 3. yüzyıl da parşömene bırakmıştır. %100 El çizimi olan Semazen Tablomuz bu özel anlamlı kağıda yapılarak hazırlanar..
  149.00 TL 109.00 TL
 • Hadiyelikler
  Telefon Kulübesi Görünümlü Kumbara
  İngiliz Telefon Kulübesi Dekoratif Kumbara - Dekorasyoni.com Türkiye'nin En Yaratıcı Tasarımlarıyla Sizlerle; Tablo ve Saatlerin En Güzel Tasarımlara Dönüştüğü Parçalı Tablo Saatlerimize de Bakmayı Unutmayın... Renk: KIRMIZI Ölçüler: Yükseklik: 22cm. Genişlik: 10cm. x 10cm. Ahşaptan ..
  39.90 TL
 • Hadiyelikler
  Paris - Eyfel Kulesi Metal Biblo
  Eyfel Kulesi Metal Biblo - Dekorasyoni.com Türkiye'nin En Yaratıcı Tasarımlarıyla Sizlerle; Metal Eyfel Kulesi Biblo  33cm yüksekliğinde. Sevdiğinize ve kendinize en güzel dediyeler dekorasyoni.com da.   ..
  24.90 TL
 • Hadiyelikler
  Taşlı Esma-ül Hüsna Biblo - Full Taş
  Esma-ül Hüsna Biblo Full Taşlı II - Dekorasyoni.com Türkiye'nin En Yaratıcı Tasarımlarıyla Sizlerle; Esma-ül Hüsna motifli Kozalak şeklinde taşlarla süslenmiş 20cm yüksekliğinde biblo.   ..
  109.90 TL

Yağlı Boya Tablolar

Yağlı Boya Tablolar

Dekorasyoniden özel parçalı yağlı boya tablolar. Hepsi el işçiliği ile hazırlanmış olup seçilen modellerimiz modern yağlı boya tabloların en güzel örneklerindendir. Modellerimiz özel parçalı dekorasyona uygun olarak hazırlanmış olup sonradan 5 parçaya bölünmemiştir.

yağlı boya tablolar

//
Göster:
Sırala:
Büyük Boy 5 Parçalı Yağlıboya Tablo - Müzik Temalı
Müzik Temalı Orjinal Dekorasyoni İmzalı Parçalı Yağlıboya Tablo - Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Yağlıboya  Tablolar ile Renklensin... 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlar resimin tema renkleri..
599.00 TL 499.00 TL
Büyük Boy 5 Parçalı Çiçekli Yağlıboya Tablo
Çiçek Temalı Orjinal Dekorasyoni İmzalı Parçalı Yağlıboya Tablo - Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Yağlıboya  Tablolar ile Renklensin... 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlar resimin tema renkleri..
649.00 TL 549.00 TL
4 Parça Kanvas Tablo ADS-022
4 Parçalı Canvas Tablo - ADS-022;  Binlerce Farklı Tasarım ve Desen Tablo ve Saatler... Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Tablolar ile Renklensin...Daha Fazlası Parçalı Tablolar Premium Seri'de 1. Kalite Ka..
119.90 TL
Büyük Boy 5 Parçalı Yağlıboya Tablo - Colors of Tree
Renkli Ağaç Temalı Orjinal Dekorasyoni İmzalı Parçalı Yağlıboya Tablo - Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Yağlıboya  Tablolar ile Renklensin... 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlar resimin tema re..
599.00 TL 499.00 TL
 • Parçalı Tablo ve Saatler

   

  Tablo ve Saatin en güzel birleştiği  bir ilke öncülük eden ve ilk olma  özeliğini taşıyan TabloSaati.com ve Dekorasyoni.com,  evinizin veya işyerinizin duvarlarını kendi tarzınıza göre süsleyebilmeniz için her dekorasyona uygun tablo üretmektedir.

  En iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler kullanılarak, el işçiliği ile üretilen tablo ve saatler ile 3-4-5 Parçalı Tablolar, kullanıma hazır halde adresinize teslim edilmektedir. Sitemizde tüm kullanılan görseller Tablosaati.com sitesi izni ile kullanılmaktadır. Herhangi bir kopyalama ve kullanımı izne bağlıdır.

 • İletişim

  • Cengiztopel Cad.
   N:140 Gaziosmanpaşa
  • 535 596 54 23
  • destekdekorasyoni@gmail.com
   destek@dekorasyoni.com
 • Mesaj Gönder
 • Facebook