Sepette Ürün Bulunmuyor!
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Kırmızı Kız Kulesi Tablo
  3 Parçalı Kırmızı Kız Kulesi Tablo Ortaköy  - 3 Birbirini Tamamlayan resimden Oluşan Bu tabloyu kredi kartı ile taksitle alabilieceğiniz gibi "Kapıda Ödeme" ile de alabilirsiniz. 1. Kalite Kanvas Kumaş üzerine Yüksek Kaliteli Baskı; 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlarda Resim Devamlılığı Sağlanacak ..
  89.90 TL
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Tablo - Mavi Kız Kulesi
  3 Parça Mavi İstanbul Kanvas Tablo Kalitesi -Bu ürün pamuklu tuval bezi (kanvas) üzerine yüksek kaliteli baskıdır. Baskı kalitesi birinci sınıftır. (Ucuz vinil bez kullanılmaz. ) -Baskı sonrasında tuval’in gerildiği ahşap kasnak yüksekliği küçük ebatlarda “3 cm” dir. -Ürünü kutusundan çıkartarak..
  89.90 TL
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Tablo - Sarı Kız Kulesi
  3 Parçalı Sarı Kız Kulesi Tablo Kalitesi -Bu ürün pamuklu tuval bezi (kanvas) üzerine yüksek kaliteli baskıdır. Baskı kalitesi birinci sınıftır. (Ucuz vinil bez kullanılmaz. ) -Baskı sonrasında tuval’in gerildiği ahşap kasnak yüksekliği küçük ebatlarda “3 cm” dir. -Ürünü kutusundan çıkartarak ..
  89.90 TL
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Tablo - Yeşil Kız Kulesi
  3 Parçalı Yeşil Kız Kulesi Tablo Kalitesi -Bu ürün pamuklu tuval bezi (kanvas) üzerine yüksek kaliteli baskıdır. Baskı kalitesi birinci sınıftır. (Ucuz vinil bez kullanılmaz. ) -Baskı sonrasında tuval’in gerildiği ahşap kasnak yüksekliği küçük ebatlarda “3 cm” dir. -Ürünü kutusundan çıkartarak..
  89.90 TL
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Tablo - Ortaköy
  3 Parça Ortaköy İstanbul Kanvas Tablo Kalitesi -Bu ürün pamuklu tuval bezi (kanvas) üzerine yüksek kaliteli baskıdır. Baskı kalitesi birinci sınıftır. (Ucuz vinil bez kullanılmaz. ) -Baskı sonrasında tuval’in gerildiği ahşap kasnak yüksekliği küçük ebatlarda “3 cm” dir. -Ürünü kutusundan çıkart..
  89.90 TL
 • Editörün Seçimi
  3 Parçalı Tablo - Osmanlı Arması
  3 Parçalı Osmanlı Arması Tablo Kalitesi -Bu ürün pamuklu tuval bezi (kanvas) üzerine yüksek kaliteli baskıdır. Baskı kalitesi birinci sınıftır. (Ucuz vinil bez kullanılmaz. ) -Baskı sonrasında tuval’in gerildiği ahşap kasnak yüksekliği küçük ebatlarda “3 cm” dir. -Ürünü kutusundan çıkartarak d..
  89.90 TL

Yağlı Boya Tablolar

Yağlı Boya Tablolar

Dekorasyoniden özel parçalı yağlı boya tablolar. Hepsi el işçiliği ile hazırlanmış olup seçilen modellerimiz modern yağlı boya tabloların en güzel örneklerindendir. Modellerimiz özel parçalı dekorasyona uygun olarak hazırlanmış olup sonradan 5 parçaya bölünmemiştir.

yağlı boya tablolar

//
Göster:
Sırala:
Büyük Boy 5 Parçalı Yağlıboya Tablo - Müzik Temalı
Müzik Temalı Orjinal Dekorasyoni İmzalı Parçalı Yağlıboya Tablo - Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Yağlıboya  Tablolar ile Renklensin... 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlar resimin tema renkleri..
599.00 TL 499.00 TL
Büyük Boy 5 Parçalı Çiçekli Yağlıboya Tablo
Çiçek Temalı Orjinal Dekorasyoni İmzalı Parçalı Yağlıboya Tablo - Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Yağlıboya  Tablolar ile Renklensin... 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlar resimin tema renkleri..
649.00 TL 549.00 TL
4 Parça Kanvas Tablo ADS-022
4 Parçalı Canvas Tablo - ADS-022;  Binlerce Farklı Tasarım ve Desen Tablo ve Saatler... Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Tablolar ile Renklensin...Daha Fazlası Parçalı Tablolar Premium Seri'de 1. Kalite Ka..
119.90 TL
Büyük Boy 5 Parçalı Yağlıboya Tablo - Colors of Tree
Renkli Ağaç Temalı Orjinal Dekorasyoni İmzalı Parçalı Yağlıboya Tablo - Dekorasyoni.com farkıyla sizlerlere...Eviniz / Ofisiniz Parçalı Yağlıboya  Tablolar ile Renklensin... 3 cm Kalınlıkta Ahşap Şaseye Yan Kenarlar resimin tema re..
599.00 TL 499.00 TL
 • Parçalı Tablo ve Saatler

   Tablo ve Saatin en güzel birleştiği  bir ilke öncülük eden ve ilk olma  özeliğini Dekorasyoni.com,  evinizin veya işyerinizin duvarlarını kendi tarzınıza göre süsleyebilmeniz için her dekorasyona uygun tablo üretmektedir.

  En iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler kullanılarak, el işçiliği ile üretilen tablo ve saatler ile Parçalı Tablolar kullanıma hazır halde adresinize teslim edilmektedir. Sitemizde tüm kullanılan görseller dekorasyoni.cm!a aittir. Herhangi bir kopyalama ve kullanımı izne bağlıdır.

 • İletişim

  • Cengiztopel Cad.
   N:140 Gaziosmanpaşa
  • 535 596 54 23
  • destekdekorasyoni@gmail.com
   destek@dekorasyoni.com
 • Mesaj Gönder
 • Facebook